Par Terawood

Par Terawood

TERAWOOD ir terases un fasādes dēļu ražotājs, kas izgatavots no masīvkoka. Mēs cenšamies sniegt klientiem izcilu servisu, augstas kvalitātes produktus un pievilcīgas cenas. Mūsu uzņēmums piegādā augstākās kvalitātes zāģmateriālus tieši patērētājiem un biznesa partneriem visā Baltijas valstīs un Eiropā.

Mūsu veikalā TERAWOOD ir augstas kvalitātes materiāli celtniecībai un dekorēšanai ne tikai mājām, bet arī komerciālām telpām, tirdzniecības centriem, restorāniem, terasēm un lietošanai āra apstākļos.

Mūsu uzņēmums ir ļoti atbildīgs par vidi un izejvielu avotiem. TERAWOOD piegādā augstākās kvalitātes cietkoksnes tieši no sertificētām kokzāģētavām un no Dienvidamerikas atjaunotajiem mežiem.

PRODUKTI
TERAWOOD piedāvā plašu materiālu klāstu bez eksotiskiem un Eiropas kokneses:
Terases dēļi
Fasādes apdares dēļi / Apšuvuma dēļi
Spundēti dēļi
Zāģmateriāli

Un arī pie mums jūs atradīsit:
Unikālu Terases un Fasādes apdares dēļu neredzamie (slēptie) stiprinājuma sistēmu. Mums ir arī slēptās stiprinājuma sistēma ventilējamām fasādēm.

KĀPĒC MĒS
Par vairāk nekā 15 gadu pieredze galdniecības nozarē Rietumu valstīs, mēs esam uzkrājuši lielu izpratni par ražošanas tehnoloģiju un produktu kvalitātes jomā. Mūsu uzņēmums kontrolē visu ražošanas procesu. Mēs garantējam produktu augstu kvalitāti.

Veikalā TERRAWOOD ir tikai vērtīgi un labākās koku sugas, piemēram, Kumaru, Masaranduba, Ipe, eikalipts un citas.

Terawood manu

Īss ražošanas
laiks

Par Terawood

Augstas kvalitātes
izstrādājumi

Par Terawood

Stabila
piegāde

Par Terawood

Konkurētspējīgas
cenas

Par Terawood

Prece ir
noliktavā

Par Terawood

Lieliska klientu
apkalpošana